Jak to funguje

Příjde Vám, že se pohybujete stále ve stejném okruhu lidí? Hledáte změnu či osobní způsob seznámení? My pro Vás tuto možnost máme.

Snažíme se, abyste se na našich seznamovacích večerech cítili opravdu příjemně a bez nátlaku. Celý večer je v přátelském večírkovém duchu a také ANONYMNÍ. Ano, na speed datingu vystupujete pod číslem a teprve ve chvíli, kdy budete mít shodu s potenciálním protějškem, vyměníme Vám kontakty. Pokud shodu mít nebudete, nikdo se o Vás nic nedozví. :)

Dámy sedí u stolečků a pánové se mění vždy při zvukovém znamení. Na každý rozhovor s protějškem máte tři minuty. Seznamovací večery pro páry stejného pohlaví fungují obdobně, pouze se točíte dokola, aby byla možnost seznámit se všemi. Při specializovaných speed datings je pro vás připraveno překvapení v podobě rautu, zábavy apod. Na konci seznamovacího večera nám už jen napíšete, jaké ''číslo'' Vás zaujalo a my vám, v případě shody, vyměníme kontakty.

Pokud Vám padne do oka více protějšků, nevadí, čísel můžete napsat více. A v případě, že se Vám nelíbil vůbec nikdo, na příští seznamovací večer Vás zveme my. :)